AAAcontrast

Zaburzenia zachowania - diagnoza i terapia

Termin: 26-28.04.2019 r. - rekrutacja otwarta, wolne miejsca.

Adresaci: psycholodzy, pedagodzy
Prowadzenie: prof.  zw. dr hab. Maria Pąchalska
Forma: warsztaty
Liczba godzin: 18
Liczba miejsc: 30 
Cena: 700 zł ( 300zł wpisowego + 400zł płatne do 4 tyg. przed kursem)

Całkowity koszt szkolenia powinien zostać uregulowany do 2 tyg. przed terminem szkolenia. 

Treści warsztatów to połączenie w jedną spójną całość najnowszych światowych trendów w myśleniu o mózgu i zachowaniu (przede wszystkim w ujęciu teorii mikrogenetycznej) wraz ze specyficznymi wskazówkami, jak prowadzić diagnozę i terapię neuropsychologiczną chorego z zaburzeniami zachowania.W czasie trzydniowych warsztatów przedstawione będzie szczegółowe i kompleksowe podejście do diagnozy zaburzeń zachowania.Przedstawione  zostaną  oparte  na  bogatym doświadczeniu  klinicznym  opisy   technik, metod, programów i podejść terapeutycznych.

Cel: Zapoznanie się z definicją zachowania  oraz  ze złożonością mechanizmów zaburzeń zachowania.  Zapoznanie się z metodami  neuropsychologicznej diagnozy i terapii zaburzeń zachowania. Zapoznanie się z Kwestionariuszem Oceny Zespołu Czołowego (FBInv)  w zmodyfikowanej wersji polskiej oraz opanowanie umiejętności praktycznego wykorzystania tego Kwestionariusza.

Uczestnicy są proszeni  o przyniesienie swoich laptopów. 
W czasie kursu będą wykonywać ocenę zachowań na samych sobie oraz będą opracowywać profile tzw. ujemnych i dodatnich zachowań.

program1                zglos sie

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z warunkami kwalifikacji.

Uwaga!
Wpłaty wpisowego należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia (w przeciwnym razie zgłoszenie jest anulowane).

Całkowita wpłata musi zostać wniesiona do 28 dni przed początkiem kursu.

Wpłaty należy dokonać na konto:
Oddział Fundacji ,,Promyk Słońca” 90 1130 1033 0018 8142 0820 0001

Podczas kursu dostępna jest kawa, herbata i ciastka. Obiady można zamawiać we własnym zakresie - firma cateringowa przywozi je na miejsce kursu. Koszt obiadu: 15,00.

Na miejscu można dokonać również zakupu produktów i książek oferowanych w naszym sklepie - www.sklep.promykslonca.pl