AAAcontrast

Metoda Dobrego Startu II stopnia

Termin w trakcie ustalania. Po ustaleniu terminu pojawi się on na stronie internetowej (nie udzielamy informacji telefonicznie).

Adresaci: pedagodzy, psycholodzy, logopedzi, nauczyciele przedszkoli i szkół, specjaliści pracujący w ośrodkach rehabilitacyjnych

Prowadzenie: mgr Małgorzata Barańska – oligofrenopedagog (cześć praktyczna), mgr Ewa Jakacka – pedagog specjalny (część praktyczna), mgr Maria Matuszek – nauczyciel szkoły muzycznej (część praktyczna)
Forma: kurs doskonalący
Liczba godzin: 20
Liczba miejsc: 30
Cena: 450 zł  ( 100zł wpisowego + 350zł płatne do 4 tyg. przed kursem)

Wpisowe: 100 zł
Miejsce szkolenia: Oddział Fundacji "Promyk Słońca", Wrocław, ul. Swobodna 8a, IV piętro (wjazd od ulicy Ślężnej). 

Kurs II stopnia ma bardzo atrakcyjną formę warsztatów, w trakcie których uczestnicy wchodzą w rolę dziecka i wykonują ćwiczenia, których teoretyczne podstawy poznali w trakcie I stopnia kursu.  

Cel: Zapoznanie z praktycznymi podstawami metody, strukturą i organizacją zajęć, efektywnością i możliwością zastosowań w edukacji, wspieraniem rozwoju psychoruchowego i terapią oraz rozszerzenie wiedzy teoretycznej zdobytej na I stopniu kursu. 

program1                zglos sie

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z warunkami kwalifikacji.

Uwaga!
Wpłaty wpisowego należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia (w przeciwnym razie zgłoszenie jest anulowane).
Całkowita wpłata musi zostać wniesiona do 28 dni przed początkiem kursu.

Wpłaty należy dokonać na konto:
Oddział Fundacji ,,Promyk Słońca” 90 1130 1033 0018 8142 0820 0001

Podczas kursu dostępna jest kawa, herbata i ciastka. Obiady można zamawiać we własnym zakresie - firma cateringowa przywozi je na miejsce kursu. Koszt obiadu: 15,00.

Na miejscu można dokonać również zakupu produktów i książek oferowanych w naszym sklepie- www.sklep.promykslonca.pl