AAAcontrast

Elementy edukacji muzycznej w przedszkolu

Termin w trakcie ustalania. Po ustaleniu terminu pojawi się on na stronie internetowej (nie udzielamy informacji telefonicznie).

Szkolenie przeznaczone dla: nauczycieli, logopedów oraz pedagogów oraz dla wszystkich osób pracujących z dziećmi i młodzieżą

Czas trwania: 10h dydaktycznych
Koszt: 290zł
Wpisowe: 100 zł

Prowadzący: Olga Daroch, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi w specjalności Rytmika i Fortepian. W 2013 roku z wyróżnieniem otrzymała dyplom Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunki Kompozycja, Teoria muzyki, specjalność Rytmika i przedmioty teoretyczno-muzyczne. Od 2015 roku absolwentka podyplomowych studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu.
 Olga Daroch rokrocznie bierze czynny udział w licznych warsztatach, konferencjach i kongresach poświęconych rytmice E.J. Dalcroze'a oraz innym metodą kształcenia muzycznego zarówno w Polsce jak i zagranicą (głównie Szwajcarii, Austrii, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych). Autorka publikacji dotyczących wpływu ćwiczeń rytmiki dalcroze'owskiej na poprawę funkcjonowania osób w wieku podeszłym. Współpracowała z Wydziałem Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego oraz Wydziałem Rytmiki i Wydziałem Wokalnym Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Szkole Muzycznej I st.  im. prof. M. Zduniak we Wrocławiu, współpracuje z Centrum Edukacji Suzuki, Uniwersytetem SWPS oraz z Narodowym Forum Muzyki realizując warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Przy współpracy z Fundacją Promyk Słońca realizuje szkolenia dotyczące działań muzyczno-ruchowych w edukacji, terapii oraz w kontekście wystąpień scenicznych: "Elementy Edukacji Muzycznej", "Przedszkolak na scenie - propozycje artystycznych działań scenicznych", "Muzyka, ruch i teatr w pracy terapeutycznej". działań scenicznych", "Muzyka, ruch i teatr w pracy terapeutycznej".


Zakres tematyczny:
- Kształtowanie umiejętności słuchania muzyki i ekspresji wokalnej
- Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej
- Wyrabianie umiejętności gry na instrumentach
- Rozwijanie kreatywności muzycznej
- Elementy historii i wiedzy teoretycznej


 zglos sie

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z warunkami kwalifikacji.


Uwaga!
Wpłaty wpisowego należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia (w przeciwnym razie zgłoszenie jest anulowane).

Całkowita wpłata musi zostać wniesiona do 28 dni przed początkiem kursu.

Wpłaty należy dokonać na konto:
Fundacja Promyk Słońca
42 1050 1012 1000 0090 8056 2698
ING Bank Śląski S.A.

Podczas kursu dostępna jest kawa, herbata i ciastka. Obiady można zamawiać we własnym zakresie - firma cateringowa przywozi je na miejsce kursu. Koszt obiadu: 15,00.

Na miejscu można dokonać również zakupu produktów i książek oferowanych w naszym sklepie - www.sklep.promykslonca.pl